Gościmy specjalistów z całego świata

O konferencji

Rejestracja

Program

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej konferencji ISPS, która odbędzie się Warszawie, pod tytułem:

PSYCHOLOGICZNE LECZENIE PSYCHOZ

"Najlepsze praktyki" w psychologicznym leczeniu psychoz
Współczesna i globalna perspektywa

Konferencja dla osób pracujących w obszarze zdrowia psychicznego, dla użytkowników usług psychiatrycznych, ekspertów poprzez doświadczenie choroby psychicznej oraz dla ich rodzin i opiekunów.

Najlepsze praktyki w psychoterapii schizofrenii w wielu przypadkach są znane i szanowane lokalnie, ale powinny być rozpowszechniane i rozprzestrzeniane znacznie szerzej. W zbyt wielu miejscach psychoterapia nie jest stosowana w terapii osób z zaburzeniami psychotycznymi. Jest to również ważne w kontekście światowego kryzysu, który może zapobiec ich wykorzystaniu z powodu małego dostępu do źródeł.

Podczas Konferencji ISPS w Warszawie będzie okazja do podzielenia się i wzbogacenia swojej wiedzy z zakresu psychologicznej terapii psychoz. Będzie to dialog pomiędzy lekarzami, badaczami i przedstawicielami organizacji pacjentów i rodzin. Wrócicie do domów z pomysłami dotyczącymi optymalizacji opieki psychologicznej i rehabilitacji pacjentów z psychozą.

Oczekujemy na spotkanie z Wami w Warszawie.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Katarzyna Prot-Klinger

Językiem konferencji jest język rosyjski. Nie będzie tłumaczeń symultanicznych, ale główne wykłady będą tłumaczone i dwie sesje równolegle będą w języku polskim.