Gościmy specjalistów z całego świata

O konferencji

Rejestracja

Program

Szanowni Państwo

W sierpniu 2013 roku pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych psychologicznym podejściem do psychoz do Warszawy. Od ponad 57 lat międzynarodowe konferencje ISPS cieszą się zasłużonym prestiżem ze względu na jakość merytoryczną prezentowanych treści oraz przyjazną atmosferę, która sprawia, że zarówno prelegenci, jak i pozostali uczestnicy czują się tu mile widziani.

Uwaga specjalistów na całym świecie coraz częściej koncentruje się na znaczeniu, jakie psychologia ma w leczeniu psychoz – począwszy od zrozumienia wczesnych doświadczeń i ich wpływu na umysł i mózg, poprzez traumy, a skończywszy na psychologii stygmatyzacji. Przykłady moglibyśmy mnożyć. Pragniemy jednak położyć szczególny nacisk na różnorodność terapii psychologicznej w kontekście leczenia psychozy.

Zachęcamy Państwa do przybycia i uczestnictwa w konferencji. Zapraszamy także do zaprezentowania swojego wystąpienia, zorganizowania sympozjum lub wzięcia udziału w dyskusji. Gwarantujemy, że wrócicie do domu wzbogaceni o cenną wiedzę i doświadczenie.

Obaj odwiedzaliśmy Warszawę i możemy ręczyć za odpowiedni poziom miejsca, w którym odbędzie się konferencja. Budynek starej biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego znajduje się w sąsiedztwie pięknie odnowionego, zabytkowego centrum miasta, pochodzącego XIII - XV wieku. To miejsce, otoczone urokliwymi kamieniczkami, kawiarenkami, restauracjami i klubami, naprawdę zasługuje na swój status światowego dziedzictwa UNESCO. Wszyscy, którzy przyjadą, znajdą także w Warszawie bogatą bazę noclegową.

Oczekujemy na Was wraz z naszymi polskimi gospodarzami.

Jan Olav Johannessen,
Przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Doradczego


Brian Martindale
Przewodniczący Komitetu Wykonawczego ISPSP.S. Ci z Państwa, którzy dopiero zapoznają się z działalnością ISPS więcej informacji o tym, co robimy, z kim współpracujemy oraz na temat naszych publikacji, książek i czasopism mogą znaleźć na naszej stronie www.isps.org

FaLang translation system by Faboba

Językiem konferencji jest język rosyjski. Nie będzie tłumaczeń symultanicznych, ale główne wykłady będą tłumaczone i dwie sesje równolegle będą w języku polskim.