Gościmy specjalistów z całego świata

O konferencji

Rejestracja

Program

Szanowni Państwo

W sierpniu 2013 roku pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych psychologicznym podejściem do psychoz do Warszawy. Od ponad 57 lat międzynarodowe konferencje ISPS cieszą się zasłużonym prestiżem ze względu na jakość merytoryczną prezentowanych treści oraz przyjazną atmosferę, która sprawia, że zarówno prelegenci, jak i pozostali uczestnicy czują się tu mile widziani.

Uwaga specjalistów na całym świecie coraz częściej koncentruje się na znaczeniu, jakie psychologia ma w leczeniu psychoz – począwszy od zrozumienia wczesnych doświadczeń i ich wpływu na umysł i mózg, poprzez traumy, a skończywszy na psychologii stygmatyzacji. Przykłady moglibyśmy mnożyć. Pragniemy jednak położyć szczególny nacisk na różnorodność terapii psychologicznej w kontekście leczenia psychozy.

Zachęcamy Państwa do przybycia i uczestnictwa w konferencji. Zapraszamy także do zaprezentowania swojego wystąpienia, zorganizowania sympozjum lub wzięcia udziału w dyskusji. Gwarantujemy, że wrócicie do domu wzbogaceni o cenną wiedzę i doświadczenie.

Obaj odwiedzaliśmy Warszawę i możemy ręczyć za odpowiedni poziom miejsca, w którym odbędzie się konferencja. Budynek starej biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego znajduje się w sąsiedztwie pięknie odnowionego, zabytkowego centrum miasta, pochodzącego XIII - XV wieku. To miejsce, otoczone urokliwymi kamieniczkami, kawiarenkami, restauracjami i klubami, naprawdę zasługuje na swój status światowego dziedzictwa UNESCO. Wszyscy, którzy przyjadą, znajdą także w Warszawie bogatą bazę noclegową.

Oczekujemy na Was wraz z naszymi polskimi gospodarzami.

Jan Olav Johannessen,
Przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Doradczego


Brian Martindale
Przewodniczący Komitetu Wykonawczego ISPSP.S. Ci z Państwa, którzy dopiero zapoznają się z działalnością ISPS więcej informacji o tym, co robimy, z kim współpracujemy oraz na temat naszych publikacji, książek i czasopism mogą znaleźć na naszej stronie www.isps.org

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej konferencji ISPS, która odbędzie się Warszawie, pod tytułem:

PSYCHOLOGICZNE LECZENIE PSYCHOZ

"Najlepsze praktyki" w psychologicznym leczeniu psychoz
Współczesna i globalna perspektywa

Konferencja dla osób pracujących w obszarze zdrowia psychicznego, dla użytkowników usług psychiatrycznych, ekspertów poprzez doświadczenie choroby psychicznej oraz dla ich rodzin i opiekunów.

Najlepsze praktyki w leczeniu depresji i schizofrenii w wielu przypadkach są znane i szanowane lokalnie, ale powinny być rozpowszechniane i rozprzestrzeniane znacznie szerzej. W zbyt wielu miejscach psychoterapia nie jest stosowana w terapii osób z zaburzeniami psychotycznymi. Jest to również ważne w kontekście światowego kryzysu, który może zapobiec ich wykorzystaniu z powodu małego dostępu do źródeł.

Podczas Konferencji ISPS w Warszawie będzie okazja do podzielenia się i wzbogacenia swojej wiedzy z zakresu psychologicznej terapii psychoz. Będzie to dialog pomiędzy lekarzami, badaczami i przedstawicielami organizacji pacjentów i rodzin. Wrócicie do domów z pomysłami dotyczącymi optymalizacji opieki psychologicznej i rehabilitacji pacjentów z psychozą.

Oczekujemy na spotkanie z Wami w Warszawie.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Katarzyna Prot-Klinger

FaLang translation system by Faboba

Językiem konferencji jest język rosyjski. Nie będzie tłumaczeń symultanicznych, ale główne wykłady będą tłumaczone i dwie sesje równolegle będą w języku polskim.